TANITIM FİLMİ ÇEKİMİ

Firmanızın tanıtımında en etkili yöntem insanların görsel mesajları daha kolay algıladığı gerçeğini dikkate alırsak tanıtım filmi çekimidir. Şirketiniz için çektirmeyi düşündüğünüz tanıtım filmi için sizinle beraber görüş alışverişi yaparak Firma / Marka / Hizmet / Fabrika / Ürün gibi öğeleri en iyi şekilde gösterebilmek adına tüm prodüksiyon hizmetlerini kullanarak profesyonel bir şekilde hazırlamaktayız.. Ayırdığınız bütçeye bağlı olarak 5 dakikadan başlayıp istediğiniz kadar sürede, uygun fiyatlar ile bizden tanıtım filminizi hazırlattırabilirsiniz.

Tanıtım filminiz her ortam için uygun olarak hazırlanmalıdır. Bu ortamlar fuarlar, seminerler, satış buluşmaları, prezantasyonlar, mağaza içi tanıtımlar, firmanızın web sitesi …vb gibi yerler olabilir.

Tanıtım filmi çekim aşamaları  :

Tanıtım filminiz için bir kompozisyon belirlenir.

Çekim yapılacak alanlar belirlenir. Çekim için ekip ve ekipman hazırlanıp çekimlere başlanır.Firmanız için vermek istediğiniz mesajlar belirlendikten sonra tanıtım metnine dönüştürülür.Bu metin profesyonel bir seslendiremeci ile film gösterimi sırasında okunur. Okunan bu metinler montajda videoya eklenir. Gerekli yerlere sahne geçişleri ve efektler eklenerek en son montaj aşamasıda bittikten sonra HD kalitesinde videonuz hazırlanıp Cd/Dvd ortamına çekilir.

Belirlediğiniz bütçeye göre prodüksiyon çalışması yapmaktayız. Hazırladığımız tanıtım film videosu HD kalitesinde istenilen çözünürlükte hazırlanmaktadır.

Kaliteli ve uygun fiyatlı tanıtım filmi için bizi arayınız.

 

Tanıtım Filmi Çekimi Sürecinde Dikkate Aldığımız Öğeler

Tanıtım filminiz için ihtiyaçlarınızın belirlenmesi

Anlatı biçimleri ve içeriklerin neler olabileceğinin belirlenmesi

Tanıtım filmine göre gerekli donelerin hazırlanması

Kamera , Işık sistemleri gibi teknik ekipmanlar  hazırlanır.

Efekt programında efektlerin ve sahne geçiş öğelerinin hazırlanması

Tanıtım filminin montaj aşaması

HD kalitesinde video formatına dönüştürülmesi (render işlemi)

1 Comment:

An ininlltgeet answer – no BS – which makes a pleasant change

Yukarı Çık
Medya Tantm:
FACEBOOK
VIMEO
YOUTUBE